דף הבית
אודותינו
סוגי דשא סינטטי
דשא סינטטי - גלריית תמונות
דשא סינטטי - מבצעים
קישורים
צור קשר
פרגולות מתכת לגינה
דשא סינטטי - מה זה?
למה דשא סינטטי?
דשא סינטטי - מה זה המילוי?
דשא סינטטי - איך בוחרים?
דשא סינטטי - תחזוקה נכונה
דשא סינטטי - הוראות התקנה
דשא סינטטי - דגם מאיה ארוך
דשא סינטטי - דגם מאיה קצר
דשא סינטטי - דגם גיל
דשא סינטטי - דגם נטע
דשא סינטטי - דגם ירדן
דשא סינטטי - דגם רן
דשא סינטטי לבתים משותפים
מכתבי תודה
כתבו עלינו
דשא סינטטי השוואת מחירים
חדשות ומבצעים
מבצע מיוחד לגני ילדים!
מבצע מיוחד לגני ילדים!
מחירים מיוחדים לתחילת שנת הלימודים בגני הילדים לפרטים נוספים ולהזמנת יועץ לחצו כאן
 
 
 
הצעה מיוחדת לוועדי בתים!
הצעה מיוחדת לוועדי בתים!
הפתרון לדשא המצהיב ולמשבר המים - דשא סינטטי-רק ירוק. ירוק לתמיד! לפרטים ולהזמנת יועץ התקשרו עכשיו! 054-9701925
 
 
 
מתן אחריות עד 8 שנים!
מתן אחריות עד 8 שנים!
למידע נוסף, התקשרו עכשיו 054-9701925 או 03-6766797
 
 
 
חפשו אותנו בפייסבוק!
חפשו אותנו בפייסבוק!
 
 
 
 
 
   
   

 

פרגולות מתכת לגינה

ישנם סוגים רבים של פרגולות אך אלה שנחשבות לפופולריות בגלל חוזקן, הן ללא ספק פרגולות מתכת לגינה. הפרופילים הם ללא עמודים וארוכים. מדובר על מרכיב שהוא גם עיצובי וגם פונקציונלי. התחזוקה היא ממש אפסית, בהתחשב לשאר הפרגולות העשויות מחומרי גלם אחרים. המראה הייצוגי של המרפסת או החצר שלכם, הינו מאהיב באמצעות הגוונים השונים והעיצוב, היות ובאמצעות עיצוב בברזל, ניתן להזמין פרגולות שהן מרהיבות ביופיין, אם רק מברזל או בשילוב של חומרי גלם נוספים. מדובר על תוספת אסתטית וייחודית שאין שני לה הן מבחינת החוזק והן מבחינת העיצוב. גם נגד שמש וגם נגד שמש, יש שימוש בפרגולה העשויה מברזל. או כל מתכת אחרת, כגון אלומיניום.

 
אדריכלות מודרנית- פרגולות העשויות ממתכת
 
נכון שרבים אוהבים את המראה המיוחד והכפרי של העץ, אך ניתן למצוא פרגולות מתכת לגינה אשר עשויות בעיצוב מיוחד, כגון צבועה בצבע הנראה ממש כמו עץ, כך שניתן יהיה ליהנות משתי העולמות, לבנות פרגולה ממתכת שיהיה לה צביון כפרי. חומרי המתכת שמהם עשויות הפרגולות, עמידים בפני חלודה, לאש, אין צורך לתחזק אותן, עמידות במיוחד לתנאי מזג האוויר הישראלי המאופיין בלחות וחום וכן, הן עמידות בפני גשמים. ישנה אפשרות להתקין מנוע ממתכת לכוונון הפרגולה אם מעוניינים ביותר צל או לחלופין בשמש. רוב האדריכלים, אשר מתכננים בית, יעדיפו כי תהיה בחצר האחורית פרגולה שעשויה דווקא ממתכת.

מאילו מתכות עשויות הפרגולות?
 
יש לדעת, כי פרגולות מתכת לגינה, מיוצרות משני סוגי מתכת, האחת ברזל מגולוון שמיוצר בחום מיוחד וצבוע בחומרים מגד חלודה, חומר גלם זה הינו כבד וחזק, המתכת השנייה היא אלומיניום, אשר היא קלה יותר, אינה מחלידה. פרגולות מתכת, ניתן לראות בהרבה ווילות פרטיות, כך שהן מתאימות לגדרות  ולשאר העיצוב הנמצא בחצר וכן, לסגנון העיצוב של הבית. שני סודי חומרי הגלם הללו, עמידים מאוד, חזקים בפני רוחות ואינם גורמים לדהייה או בלאי. פרגולות חשמליות שניתן לבצע באמצעותם הזמנה אישית על פי טעמכם, מי שמעוניין בפרזול מיוחד, שילוב של חומר גלם נוסף כגון פרפקס, רפרפות אלומיניום ועוד, יוכל לעשות הזמנה כזאת.
דף הבית הדפסה מפת האתר