דף הבית
אודותינו
סוגי דשא סינטטי
דשא סינטטי - גלריית תמונות
דשא סינטטי - מבצעים
קישורים
צור קשר
פרגולות מתכת לגינה
דשא סינטטי - מה זה?
למה דשא סינטטי?
דשא סינטטי - מה זה המילוי?
דשא סינטטי - איך בוחרים?
דשא סינטטי - תחזוקה נכונה
דשא סינטטי - הוראות התקנה
דשא סינטטי - דגם מאיה ארוך
דשא סינטטי - דגם מאיה קצר
דשא סינטטי - דגם גיל
דשא סינטטי - דגם נטע
דשא סינטטי - דגם ירדן
דשא סינטטי - דגם רן
דשא סינטטי לבתים משותפים
מכתבי תודה
כתבו עלינו
דשא סינטטי השוואת מחירים
חדשות ומבצעים
מבצע מיוחד לגני ילדים!
מבצע מיוחד לגני ילדים!
מחירים מיוחדים לתחילת שנת הלימודים בגני הילדים לפרטים נוספים ולהזמנת יועץ לחצו כאן
 
 
 
הצעה מיוחדת לוועדי בתים!
הצעה מיוחדת לוועדי בתים!
הפתרון לדשא המצהיב ולמשבר המים - דשא סינטטי-רק ירוק. ירוק לתמיד! לפרטים ולהזמנת יועץ התקשרו עכשיו! 054-9701925
 
 
 
מתן אחריות עד 8 שנים!
מתן אחריות עד 8 שנים!
למידע נוסף, התקשרו עכשיו 054-9701925 או 03-6766797
 
 
 
חפשו אותנו בפייסבוק!
חפשו אותנו בפייסבוק!
 
 
 
 
 
   
   

 

דשא סינטטי השוואת מחירים

דשא סינטטי השוואת מחירים
 

השוואת מחירי דשא סינטטי


דשא סינטטי הינו דשא המיוצר מסיבים סינתטיים, כדוגמת סיבי ניילון, בתהליך כימי. התהליך משלב בין הסיבים השונים ויוצר תרכובת עמידה בצורת דשא טבעי עם שיפור משמעותי בתכונותיו. בעבר הדשא הסינתטי היה פחות עמיד וברגע שבא במגע עם משהו, וצורתו הייתה משתנה, תהליך החזרה לצורתו המקורית היה ארוך ולא יעיל. תלונות רבות על קשיחותו, הדשא לא היה נעים למגע, ועל מראהו, הביאו לשינוי הרכיבים המרכיבים את הדשא הסינתטי, ובכך הביאו לתמחור שונה של הסוגים השונים של דשא סינטטי

יתרונות מרבדי דשא סינטטי על דשא טבעי

העולם כולו נמצא במצוקה, ההתחממות הגלובלית גורמת לעלייה בטמפרטורה ושינויי אקלים קיצוניים. אצלנו בארץ מורגש שינוי האקלים בעיקר בשנות הבצורת התוקפות אותנו בשנים האחרונות. המחסור במים מורגש בעיקר בכיס, חברת המים העלתה את תעריפי המים ואף לעיתים מוטל היטל בצורת כך שהמחיר של כל קו"ב מים יקר ומשמעותי. בעקבות זאת, נוצרה דרישה בשוק לתחליפים למוצרים הצורכים מים בכמויות גדולות. הראשון שעולה בנושא זה הוא הדשא כמובן. מרבדי דשא הם זללני מים מאסיביים המצריכים טיפולים והשקיות תכופות. הפתרון האולטימטיבי הוא כמובן דשא סינטטי. הדשא הסינטטי אינו צורך מים, איננו מצהיב בקיץ או מאבד מחינו, ואינו מצריך טיפולים תכופים כמו דשא טבעי.

היתרונות בהשוואת מחירים של דשא סינטטי לפני קנייה

כמו כל מוצר הקיים בשוק, גם דשא סינטטי מאופיין בספקטרום מחירים רחב, כלומר ניתן למצוא מגוון רחב של מחירי עלות לדשא סינטטי. עלותו של הדשא הסינטטי אמורה לשקף את טיב החומר ואת איכות המוצר, אך בפועל, מגוון הערוצים דרכם ניתן לרכוש דשא סינטטי יצר תמחור שאינו בהכרח פרופורציונאלי לאיכות המוצר. השוואת מחירים לפי הסוגים השונים של דשא סינטטי לפני הקנייה, תביא אותנו לרכישה האופטימלית. חשוב לדעת שדשא סינטטי מחייב השקעה, ראשונית לפחות. מלבד מרבדי הדשא עצמם, קיימים מספר תהליכים מקדימים להנחת המרבדים (פרישת יריעות או ריסוס נגד צמיחה של עשבים שוטים מתחת למרבדים ויישור הקרקע הם דוגמאות כאלו) המייקרים אף הם את העלות של הדשא סינטטי, אך ניתן לבצעם לבד ובכך להקטין את העלויות. בעת השוואת מחירים, נרכוש מספיק ידע בכדי להגיע מוכנים לספק ממנו אנו רוצים לרכוש את הדשא. ניתן להתמקח על המחיר ועל השירותים הניתנים מסביב, ברגע שאנו מודעים למצב השוק, וליצור עסקת חבילה שתתאים לכיס שלנו ולכיס של הספק. בעת השוואת מחירים ניתן למצוא מספר נותני שירות שונים ולשלבם ביחד ובכך להשיג מחיר טוב יותר מאשר רכישה מרוכזת מאותו ספק. השוואת מחירי דשא סינטטי מראש יכולה לחסוך מאות שקלים, בסופו של דבר ההוצאה המרכזית על דשא סינטטי היא הרכישה הראשונית, ולכן לפני הרכישה מומלץ לערוך סקר שוק רחב ולקבל תמונה ברורה מול מה אנחנו עומדים.

אופציות השוואת המחירים בדשא סינתטי

השוואת מחירי דשא סינטטי יכולה להתבצע במספר אפיקים. הדרך הפשוטה ביותר היא כמובן דרך האינטרנט. מגוון רחב של אתרים ברשת מציעים מחירונים מקוונים, וניתן למיין את סוגי הדשא בעזרת חיתוכי אפיונים שונים עד להגעה לסוגי הדשא המתאימים לצרכינו ביותר. בכך מקל האינטרנט על הבחירה, ואין צורך להתעסק עם המתנה, תור, חוסר מקצועיות ומחירים מופקעים- מצבים העלולים להתרחש בקנייה בחנות. כיום ניתן למצוא אתרים המציעים שנציג יחזור אלינו לגבי הצעות מחיר, ואפילו ניתן להזמין הבייתה קטלוג מוחשי של סוגי הדשא שנראים לנו מתאימים ובכך להקל על הבחירה.
בהשוואת מחירים בחנויות, אנו נאלץ לדלג בין החנויות השונות, כלומר לחפש חנייה, לעמוד בפקקים ולהמתין לרגע שבוא יתפנה הנציג. אך אין כמו להרגיש את המוצר שאנו קונים לפני הרכישה, בסופו של דבר תמונות וירטואליות לא יכולות לשקף באמת איך המוצר נראה או מרגיש בעולם המציאותי.

צור קשר לקבלת הצעת המחיר הטובה ביותר להתקנת דשא סינטטי מהמומחים בתחום

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דשא סינטטי - השוואת מחירים

מחירי דשא סינטטי הם לא מאוד זולים. עם זאת, אנשים אשר התקינו דשא סינטטי בחצר ביתם נהנים ממנו מאוד והם יכולים לדווח שההשקעה אכן משתלמת במיוחד. לפני שאתם משווים מחירי דשא סינטטי עליכם לבחור איזה סוג של דשא מלאכותי, או אילו כמה סוגים הם הכי מועדפים עליכם ביותר. דשא סינטטי השוואת מחירים – היא פעולה חשובה לשם כך. הקריטריונים שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני השוואת מחירי דשא סינטטי הם התחושה של הדשא על העור, מראה הדשא, צבעו של הדשא וכמובן איכותו של הדשא. לאחר שבחרתם דגם אחד או כמה דגמים על פי קריטריונים אלו תוכלו להשוות מחירי דשא סינטטי דרך רשת האינטרנט. עם זאת, יש לזכור שלא כדאי לבחור את הדגם המועדף עלינו דרך רשת האינטרנט אלא רק לבצע השוואת מחירים משום שאי אפשר לחוש את הדשא ואי אפשר לדעת כיצד הוא נראה במציאות. כאשר מבצעים השוואת מחירי דשא סינטטי יש לשים לב שאתם אכן משווים מחירים של אותו דגם משום שישנם סוגי דשאים איכותיים יותר ויקרים יותר וישנם סוגי דשאים שהינם זולים יותר.

דשא סינטטי השוואת מחירים

מחירי דשא סינטטי עולים ככל שהדגם בחרתם הינו איכותי יותר. כאשר אתם קונים דשא מלאכותי אתם לא משלמים רק על הדשא עצמו אלא גם על ההשקייה שלו. כאמור לעיל, מחירי דשא סינטטי הם אינם מאוד זולים אך יש לזכור כי גם כאשר מגדלים דשא טבעי ואמיתי משקיעים בכך לא מעט כסף. הדברת מזיקים וחרקים הנמצאים בדשא, מחירי השקיית הדשא, עיקור עשבים שוטים והזמנת גנן הם אינם רק דברים שעולים כסף אלא גם דברים שדורשים לא מעט מאמץ.  מחירי דשא סינטטי כוללים רק את מחיר הדשא ואת מחיר ההתקנה. לאחר מכן אין צורך להשקיע בדשא המלאכותי כסף נוסף ואין צורך להשקיע בטיפוח שלו.

מחירי דשא סינטטי נעים בדרך כלל, כאמור בהתאם לאיכותו של הדשא ובהתאם לכל חברה, בערך בין מאה ועשרים שקלים לבין מאתיים ושבעים שקלים להתקנת מטר רבוע של דשא סינטטי. מחירי דשא סינטטי ייעלו ככל שההתקנה בשטח עצמו תהיה מסובכת יותר ובעייתית יותר. יש לקחת מרכיבים אלו ומרכיבים נוספים בחשבון המרכיבים את מחירי דשא סינטטי. 

אם גם אתם בעיצומו של סקר שוק, מומלץ לחפש באינטרנט את הביטוי דשא סינטטי השוואת מחירים ולהתרשם מן המבחר. אנו בחברת רק ירוק מציעים לך מבחר של דשא סינטטי בגוונים שונים, בייצור איכותי ובמחירים אטרקטיביים. 

 

 

 

דף הבית הדפסה מפת האתר